کلینیــک دنــا

تزریق ژل لب

 

ژل لب چیست؟

 

از دیرباز لب های پر را نشانه زیبایی و جذابیت می دانستند به همین دلیل بیشتر خانم ها آرزو داشتند لب هایی پر و جذاب داشته باشند. این علاوه بر این است که هنگام صحبت کردن، ناحیه دهان یکی از متمرکزترین مناطق است و لب‌های پر بودن در شکل لبخند منعکس می‌شود که به صاحب آن اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد. بنابراین، بسیاری از خانم ها به دنبال بهترین راه ها برای داشتن لب های جذاب بودند که برجسته ترین آنها بزرگ کردن لب است.

 

 

پروسه بزرگ کردن لب چگونه است و انواع ژل لب چیست؟

 

ژل لب فرآیندی است که از طریق آن فضاهای بین سلول های لب با موادی پر می شود که از نظر خواص و کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند و همگی در این واقعیت شریک هستند که ظاهری جوان و شاداب به لب ها می بخشند و لب ها را افزایش می دهند. پری و زیبایی در بین عموم مردم این باور وجود دارد که فیلر نام ماده ای است که در فرآیند تزریق استفاده می شود و این نادرست است زیرا خود این فرآیند فیلر نامیده می شود که نام ها و ترکیبات مختلفی از مواد مورد استفاده در فرآیند تزریق دارد.

انواع فیلرها از نظر نرمی، از نظر ترکیب شیمیایی و مدت زمان ماندگاری نتایج با یکدیگر متفاوت هستند، به طور کلی انواع نرمتر برای ژل لب استفاده می شود، در حالی که انواع نرم متوسط ​​را می توان. برای پرکننده های گونه استفاده می شود. نمونه هایی از پرکننده های نرم که می توانند برای حجیم کردن لب ها بدون ایجاد توده یا دانه در آنها استفاده شوند عبارتند از

 

اسید هیالورونیک

 

این یک اسید طبیعی است که در سلول‌های پوست یافت می‌شود و به حفظ خاصیت ارتجاعی و نرمی آن کمک می‌کند و سلول‌ها را در مقادیر زیادی آب نگه می‌دارد که طراوت لب‌ها را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود ظاهر سلامت و جوانی آن‌ها منعکس شود. از جمله معروف ترین برندهای مورد استفاده برای تزریق لب که عمدتاً از اسید هیالورونیک تشکیل شده است،

کلاژن

کلاژن نیز یک ماده طبیعی است و نتایج آن بسیار خوب است و بلافاصله پس از تزریق ظاهر طبیعی زیبایی به لب ها می بخشد اما یکی از مهمترین عیوب آن این است که ماندگاری آن مانند هیالورونیک اسید نیست و نیاز به در فواصل کوتاه تر تکرار شود.

 

مزایای ژل لب

 

پرکننده های لب می توانند به بهبود ظاهر لب ها کمک کنند و اثر آن تا شش ماه باقی می ماند. پس از آن ممکن است برای حفظ حجم و پری لب ها به تزریق های بیشتری نیاز داشته باشید. از جمله مهمترین مزایای تزریق ژل لب:

 

1- لب های پر و جذاب داشته باشید

 

پرکننده های لب می توانند ظاهر لب های بیرونی را به شکلی جذاب و حجیم بهبود بخشند. با ظاهری شاداب و پوستی شاداب می توانید جوان تر از سن واقعی خود به نظر برسید.

 

2- پنهان کردن آثار پیری

 

تزریق لب روشی موثر برای پنهان کردن چین و چروک های لب و خطوط ریز اطراف دهان است که ممکن است در نتیجه عوامل مختلفی مانند سیگار کشیدن یا افزایش سن ظاهر شوند.

 

3- عوارض کمتر

 

متخصصان زیبایی تایید می کنند که تزریق ژل لب با استفاده از اسید هیالورونیک به ندرت باعث ایجاد عوارض جانبی یا حساسیت پوستی می شود. با این حال، توصیه می شود در اولین ملاقات در مورد تأثیر تزریق قبل از انجام آن، با پزشک معالج مشورت کنید.

 

 

مراحل تزریق فیلر برای بزرگ کردن لب چیست؟

 

1-اولین گام ارزیابی پزشک از وضعیت بیمار و تعیین نوع تکنیک مناسب با شرایط وی است.

2-مرحله دوم بی حسی است. این فرآیند با بی حسی موضعی و با استفاده از اسپری یا کرم انجام می شود.

3-پس از آن، بیمار حدود 20 دقیقه منتظر می ماند تا بی حسی شروع به کار کند و بیمار احساس بی حسی در لب ها می کند.

پزشک فرآیند تزریق را آغاز می کند و بیمار اغلب به بیش از دو تزریق نیاز ندارد.

4-پس از آن بیمار به کمپرس یخ نیاز دارد تا لب ها متورم و ملتهب نشوند.

5-پس از آن، بیمار دستورات لازم برای مراقبت از لب های خود را پس از انجام تزریق، از جمله به عنوان مثال تعهد به سیگار نکشیدن، از پزشک می گیرد.

6-بیمار بلافاصله پس از عمل به زندگی عادی خود باز می گردد.

 

 

نتایج چقدر دوام دارند؟

 

یکی از رایج ترین سوالاتی که برای اکثر کسانی که به این عمل زیبایی مراجعه می کنند این است که پرکننده لب چقدر دوام دارد؟ بیشتر پرکننده های تزریقی حدود 6 ماه تا حداکثر یک سال دوام می آورند.

 

 

 جهت ارتباط سریع با ما کلیک کنید.

 

همچنین می‌توانید با شماره‌های ثابت کلینیک با ما در ارتباط باشید:

50 40 3636 071

09175370742

از 0 رای
0

ارسال دیدگاه

Post comments