کلینیــک دنــا

پیلینگ کربن صورت و بدن

 

پیلینگ کربن صورت و بدن 

 

لایه برداری لیزری کربن چیست؟

لایه بردار لیزری کربنی که با نام لایه برداری عروسک چینی نیز شناخته می شود (به دلیل پوشش پوستی عروسک چینی آن نامگذاری شده است( ، یک روش لیزری نوآورانه برای بازسازی سطح پوست است که از پرتوهای نور متمرکز برای درمان عیوب پوست، تحریک کلاژن و الاستین، کمک به پاکسازی پوست استفاده می کند. منافذ، رنگ و بافت پوست را یکدست می کند، پوست را جوان می کند و به کاهش آکنه کمک می کند.
لایه بردار لیزری کربنی برای بازگرداندن تعادل پوست و در عین حال ایجاد درخشش تازه و یکدست عمل می کند. همانطور که پوست درمان شده بازسازی می شود، لکه های ناهموار و رنگدانه ها به وضوح شفاف تر و یکنواخت تر می شوند.

 

 

درمان لایه برداری با لیزر کربن

رنگ و بافت ناهموار پوست، منافذ مسدود، سر سیاه، رنگدانه، آسیب آفتاب، التهاب، آکنه. 

کلینیک دنا  مجموعه ای از درمان های فشرده را ارائه می دهد که این نگرانی های پوستی ناخواسته را هدف قرار می دهد. لایه برداری لیزری کربن آخرین نوآوری برای ارائه نتایج طولانی مدت است.

 

روش درمان

 

لایه برداری با لیزر کربن با استفاده از یک لایه نازک کربن روی سطح پوست کار می کند. پس از توزیع یکنواخت، یک پرتو نور متمرکز برای یک منطقه دقیق و هدف گسیل می شود. ذرات کربن به طور فعال نور را قبل از مکش خلاء به همراه سلول های آسیب دیده در لایه های بالایی پوست جذب می کنند.
تولید همزمان انرژی حرارتی باعث تحریک سنتز کلاژن تازه و ایجاد ظاهری سالم می شود. ساختار پوست به وضوح تقویت می شود و حتی منافذ باز تمیز و پاک می شود.

بعد از درمان

پس از لایه برداری با لیزر کربن هیچ زمان قطعی وجود ندارد و نتایج حتی پس از یک جلسه ظاهر می شود. بسته به وضعیت پوست و نتایج مورد نظر، یک دوره درمان توصیه می شود.

 

روش پیلینگ کربن چگونه است؟

 

قبل از انجام آن حتماً یک قرار ملاقات بگیرید تا در مورد این روش با پزشک یا متخصص زیبایی مجاز خود صحبت کنید. پزشک شما توصیه می کند که استفاده از رتینول ها را برای حدود یک هفته قبل از لایه برداری کربن لیزری متوقف کنید. در این مدت باید روزانه از ضد آفتاب نیز استفاده کنید.

لایه برداری کربن با لیزر یک فرآیند چند قسمتی است که از ابتدا تا انتها حدود 30 دقیقه طول می کشد.

در اینجا مواردی است که می توانید از لایه برداری کربن با لیزر انتظار داشته باشید:

  • پزشک یک لایه کربن مایع را روی صورت شما پخش می کند. کربن چربی، کثیفی و سلول های مرده پوست را از عمق منافذ جذب می کند.
  • حدود 10 دقیقه صبر می کنید تا کربن مایع خشک شود.
  • پس از خشک شدن کربن، پزشک به شما محافظ چشمی می دهد تا از چشمان شما در برابر لیزر محافظت کند.
  • پزشک شما لیزری مانند Nd:YAG (الکس سرد کوترا) را روی پوست در یک محیط کم انرژی عبور می دهد. این کار کربن را گرم می کند و آن را به اپیدرم متصل می کند.
  • اگر پوست بسیار حساس یا لکه های تیره مانند ملاسما دارید، ممکن است پزشکتان توصیه کند که مرحله گرم کردن را نادیده بگیرید. لیزر همچنین بافت زیر پوستی را گرم می کند و کلاژن را تقویت می کند و خطوط ریز را پر می کند.

 

چند وقت یکبار و چند بار به درمان لایه برداری با لیزر کربن نیاز دارم؟

 

ما توصیه می کنیم که بین 2 تا 3 هفته فاصله بین درمان ها فاصله داشته باشید. این بازه زمانی امکان بازسازی کلاژن و الاستین بافت پوست را فراهم می کند. اثربخشی درمان بر روی فرد مشخص می شود، با این حال یک دوره 2-6 درمان نتایج بهتری به همراه خواهد داشت. درمان های نگهدارنده پس از دوره اولیه هر 1 تا 3 ماه توصیه می شود.

 

آیا عوارض جانبی احتمالی وجود دارد؟

 

عوارض جانبی با قرمزی خفیف و سوزن سوزن شدن چند ساعت پس از درمان کم است. برداشتن موقت موهای زائد در ناحیه تحت درمان ممکن است اتفاق بیفتد و برخی از افراد ممکن است یک هفته بعد از درمان شیوع خفیف را تجربه کنند.

 

آیا درد را احساس می کنید؟

در درمان لایه برداری با لیزر کربن هیچ دردی وجود ندارد. در طول این عمل ممکن است احساس سوزن سوزن شدن و گرمای خفیفی روی پوست داشته باشید که طبیعی است در حالی که لیزر لایه نازک کربن را از بین می برد.

 

 

 

 

 جهت ارتباط سریع با ما کلیک کنید.

 

همچنین می‌توانید با شماره‌های ثابت کلینیک با ما در ارتباط باشید:

50 40 3636 071

60 40 3636 071

از 0 رای
0

ارسال دیدگاه

Post comments